A goal without a plan is just a wish.

O Firmie

Tworzymy, rozwijamy, analizujemy i optymalizujemy kanały sprzedaży dla naszych klientów w Internecie.

Od 2005 roku realizujemy nasz cel – projekty, które rozwijają biznes naszych klientów.

Blue Paprica to zespół specjalistów, którzy przeanalizują, zaplanują, stworzą, wdrożą i zoptymalizują każdy element projektu.

Kompetencje Blue Paprica obejmują realizację kompleksowych systemów informatycznych oraz e-commerce dla B2B i B2C, tworzenie serwisów i portali internetowych. Nasze działania wspieramy poprzez projektowanie interfejsów i analitykę internetową.

Wiemy, że każdy z powierzonych nam projektów, doradczy czy informatyczny jest inwestycją klienta w przyszłe zyski. Dlatego od początku pracujemy w oparciu o synergię trzech elementów: strategii, technologii i kreacji.

Strategia

Zrozumienie celów biznesowych klienta jest jednym z kluczowych elementów warunkujących sukces naszej pracy. Analizujemy potrzeby oraz wymagania klienta, proponujemy efektywne rozwiązania i doradzamy. Wiemy, że dla naszych klientów ważne są konkretne rezultaty, dlatego wszystkie działania podporządkowujemy ich celom.

Technologia

Nasze realizacje działają, bo wiemy, co robimy. Nasz dział IT zadba, by zaprojektowane aplikacje od strony technologicznej gwarantowały możliwość rozwoju, pewność działania, bezpieczeństwo i zgodność z najnowszymi standardami.

Kreacja

Przemyślany i atrakcyjny projekt graficzny przyciąga uwagę użytkownika, wspiera budowanie wizerunku firmy, usług lub produktów. Kreacja jest u nas na równi z użytecznością, ponieważ wygoda użytkownika i intuicyjne interfejsy są kluczowe do uzyskania pożądanych rezultatów.

znak

Staramy się budować długotrwałe relacje z naszymi klientami. Długofalowa współpraca pozwala nam doskonalić wspólne projekty i ułatwia zrozumienie biznesu klienta. Życie projektu nie kończy się dla nas w momencie jego uruchomienia – oferujemy stałe doradztwo i wspólnie z klientem rozwijamy produkt. Oprócz jakości obsługi, przykładamy dużą wagę także do otwartości i przejrzystości procesów.